PPHU DORMAX - Dorota Pawłowska

Klukowska 1
03-892 Warszawa
Deutsche Bank PBC S.A.
47 1910 1123 2602 2578 2121 0001

NIP: 524-001-08-45
 REGON: 010417175


 

Dział sprzedaży - komponenty
Telefon główny 022 511-22-60
Telefon awaryjny 501 214 644
Fax 022-511-22-99
Dział sprzedaży - wyroby gotowe
Telefon główny 022 511-22-61
Fax 022-511-22-98

Paweł Pietrzak 022 511-22-75
k3@dormax-blinds.pl
Żaluzje poziome, panelowe, pionowe, karnisze
Jolanta Ragus 022 511-22-91
wg1@dormax-blinds.pl
Monika Laskowiak 022 511-22-76
k2@dormax-blinds.pl
Żaluzje poziome, panelowe, pionowe, karnisze
Piotr Nowiński 022 511-22-93
wg2@dormax-blinds.pl
Marzena Rawska 022 511-22-78
k1@dormax-blinds.pl
Rolety, moskitiery Zanzar
Ernest Kruk 022 511-22-92
wg3@dormax-blinds.pl
Dariusz Traczyk 022 511-22-77
d.traczyk@dormax-blinds.pl
Rolety rzymskie, plisy, moskitiery
Adam Wojda 022 511-22-94
wg4@dormax-blinds.pl

Bogumiła Połeć 022 511-22-69 (kasjer)
b.polec@dormax-blinds.pl



Dział eksportu
Konstanty Majstrow
022 511-22-84 (ENG/RUS)
export1@dormax-blinds.pl
Maksym Shybanov
022 511-22-82 (ENG/RUS)
export2@dormax-blinds.pl
Tetiana Shybanova
022 511-22-83 (RUS)
export3@dormax-blinds.pl
Oleksandr Kryvoshei
022 511-22-95 (ENG/RUS)
export4@dormax-blinds.pl
Nazarii Turchyn
022 511-22-79 (ENG/RUS)
export5@dormax-blinds.pl
 
   



  Dział projektów
Sebastian Dubiel 022 511-22-72
 s.dubiel@dormax-blinds.pl
Paweł Kędzior 022 511-22-74
p.kedzior@dormax-blinds.pl



  Dział marketingu
Tomasz Kasprzak 022 511-22-66
t.kasprzak@dormax-blinds.pl
Piotr Piechocki 022 511-22-73
p.piechocki@dormax-blinds.pl
Paweł Bączewski 022 511-22-64
p.baczewski@dormax-blinds.pl
Nowe firmy:
rejestracja@dormax-blinds.pl

 



Zakupy krajowe i import
Ewa Łuniewska 022 511-22-89
zakupy3@dormax-blinds.pl
Ewa Bujalska 022 511-22-88
zakupy1@dormax-blinds.pl




Finanse
Dorota Pawłowska (właścicielka) 022 511-22-70
d.pawlowska@dormax-blinds.pl
Halina Wieczorek 022 511-22-71
h.wieczorek@dormax-blinds.pl