PPHU DORMAX - Dorota Pawłowska

NIP: 524-001-08-45
 REGON: 010417175
BDO: 000428268

Santander Bank Polska S.A.
47 1910 1123 2602 2578 2121 0001
 
Centrala firmy:
Klukowska 1 
03-892 Warszawa

Hurtownia komponentów:
Utrata 4
03-877 Warszawa
 

Dział sprzedaży - komponenty
Telefon główny 022 511-22-60
Telefon awaryjny 501 214 644
Fax 022-511-22-99
Dział sprzedaży - wyroby gotowe
Telefon główny 022 511-22-61
Fax 022-511-22-98

Artur Wardak 022 511-22-75
k3@dormax-blinds.pl
Żaluzje poziome, panelowe, pionowe
Jolanta Ragus 022 511-22-91
wg1@dormax-blinds.pl
Marcin Zaborowski 022 511-22-76
k2@dormax-blinds.pl
Żaluzje poziome, panelowe, pionowe
Piotr Nowiński 022 511-22-93
wg2@dormax-blinds.pl
Marzena Rawska 022 511-22-78
k1@dormax-blinds.pl
Rolety
Ernest Kruk 022 511-22-92
wg3@dormax-blinds.pl
Dariusz Traczyk 022 511-22-77
d.traczyk@dormax-blinds.pl
Rolety rzymskie, plisy, moskitiery, karnisze
Adam Wojda 022 511-22-94
wg4@dormax-blinds.pl

Bogumiła Połeć 022 511-22-69 (kasjer)
b.polec@dormax-blinds.pl


Dział eksportu
Alina Shkurko
022 511-22-83 (EN/RU)
export1@dormax-blinds.pl
Maksym Shybanov
022 511-22-82 (EN/RU)
export2@dormax-blinds.pl
Tetiana Shybanova
022 511-22-85 (RU)
export3@dormax-blinds.pl
Maryna Kosmeniuk 
022 511-22-79 (EN/RU)
export5@dormax-blinds.pl
Władysław Wojtowicz
022 511-22-84 (EN/RU)
export4@dormax-blinds.pl 
 
   



  Dział marketingu i techniki

Tomasz Kasprzak 022 511-22-66
t.kasprzak@dormax-blinds.pl

Piotr Piechocki 022 511-22-73
p.piechocki@dormax-blinds.pl

 Sebastian Dubiel 022 511-22-72
 s.dubiel@dormax-blinds.pl

Paweł Kędzior 022 511-22-74
p.kedzior@dormax-blinds.pl

Rejestracja nowych klientów
rejestracja@dormax-blinds.pl



Zakupy krajowe i import

Ewa Łuniewska 022 511-22-89
zakupy3@dormax-blinds.pl
Yuliya Samuila 022 511-22-88
zakupy1@dormax-blinds.pl

Anna Jacyna 022 511-22-87
zakupy2@dormax-blinds.pl 
 



Finanse
Dorota Pawłowska (właścicielka) 022 511-22-70
d.pawlowska@dormax-blinds.pl
Jolanta Zbrzeźniak (Księgowa) 022 511-22-71
j.zbrzezniak@dormax-blinds.pl

 

Centrala Firmy:

Wyświetl większą mapę

Hurtownia komponentów:

Wyświetl większą mapę