O firmie

Firma Dormax powstała w styczniu 1994 roku. Jest jedną z największych w Polsce hurtowni elementów do produkcji systemów zaciemnień wnętrz. W ofercie znajdują się elementy do produkcji: rolet, żaluzji weneckich, żaluzji pionowych, plis, rolet rzymskich, mat bambusowych, żaluzji panelowych, systemu Sunshield, Winter Meeting itp. Oferta firmy Dormax to nie tylko komponenty, ale również urządzenia niezbędne do produkcji każdego z systemów.

Firma posiada nowoczesne zaplecze produkcyjne, oferując pełną gamę wyrobów gotowych. Obok oferowania tradycyjnych rozwiązań, Dormax postawił sobie za cel wprowadzanie nowych, dotychczas nieznanych lub w niewielkim stopniu rozpropagowanych na polskim rynku.

Produkty firmy Dormax znane są nie tylko w Polsce. Od wielu lat eksportujemy do Ukrainy, Białorusi, Litwy, Czech i Słowacji. Od kilku lat posiadamy również odbiorców w Szwecji, Anglii, Niemczech, Holandii i Francji.

Dormax to niewątpliwy lider w dziedzinie napędów elektrycznych oraz systemów zaciemnień ogrodów zimowych i szklanych konstrukcji dachowych wszechobecnych w nowoczesnej architekturze.

Produkty naszej firmy są gwarancją jakości i niezawodności.


Właściciele firmy Dormax,

Dorota i Maciej Pawłowscy

       Pomagamy